Nākamās paaudzes daudzfaktoru autentifikācijas risinājums

ACTO Enterprise Identity ir DPA radīts risinājums korporatīvajiem klientiem, kuri izmanto Microsoft Active Directory (AD) un AD FS (Federation Services). Par pamatu ņemot unikālo un inovatīvo Capturein tehnoloģiju, kas paredzēta pilnīgai paroļu aizvietošanai tiešsaistes vidē, esam radījuši AD FS MFA (Multi-Factor Authentication) adapteri, kas tagad ļauj izmantot CaptureIn risinājumu arī korporatīvajā vidē.

Pieteikties

Risinājums darbojas ar jebkuru viedtālruni, ko atbalsta CaptureIn risinājums, un neprasa nekādas papildus ierīces, aprīkojumu vai ieguldījumus. Atverot kādu no uzņēmumā izmantotām sistēmām, lietotājs tā vietā, lai vadītu lietotājvārdu un paroli, noskanē ar CaptureIn aplikāciju uz datora ekrāna redzamo CaptureIn QR kodu un tādējādi piekļūst pie nepieciešamās sistēmas.

ACTO Enterprise Identity risinājuma priekšrocības

  • Tas ir DROŠS – daudzfaktoru autentifikācija un ACTO Enterprise Identity un dod iespēju paaugstināt datu aizsardzību un samazināt riskus, kas saistīti ar uzņēmuma datu un uzņēmuma darbinieku un tīkla lietotāju identitātes drošību;
  • Atšķirībā no citiem daudzfaktoru autentifikācijas veidiem, tas uzņēmumam NERADA nekādas papildus IZMAKSAS, kas saistītas ar speciālu autentifikācijas rīku un neērtu aparatūras iekārtu iegādi – nav nepieciešamas nedz viedkartes, nedz viedkaršu lasītāji, ne arī kodu ģeneratori vai kādas citas ierīces – par autentifikācijas rīku kalpo ierīce, ko ikdienā nēsā līdzi ikviens no mums – viedtālrunis;
  • Tas ir VIENKĀRŠS, ĒRTS un gala lietotājam draudzīgs risinājums: lietotājam ar viedtālruni tikai jānoskenē sistēmas piedāvātais QR kods, turklāt risinājuma aplikācija viedtālruņiem – gala lietotājiem ir pieejama BEZ MAKSAS;
  • Izmantojot ACTO Enterprise Identity kā vienīgo autentifikācijas līdzekli jūs iegūstat IESPĒJU PILNĪBĀ ATTEIKTIES NO PAROLĒM, tādejādi būtiski paaugstinot uzņēmuma datu drošību un atrisinot ar parolēm saistītos drošības riskus. Tā kā lietotājiem vairs nav nepieciešams izmantot paroles, uzņēmumam zūd nepieciešamība uzglabāt paroles savās sistēmās un uztraukties, ka tos varētu iekārot ļaundari. Lietotāji, savukārt vairs netiek apgrūtināti ar lūgumiem veidot garas un sarežģītas paroles, vairs nav nekādu iespēju tās aizmirst vai izveidot nedrošas vai viegli uzminamas, vairs nav nepieciešamības paroles nedz mainīt, nedz atjaunot, nedz slēpt vai pierakstīt, tādejādi apdraudot uzņēmuma datu drošību;
  • Tas ir INOVATĪVS, pilnībā LATVIJĀ radīts produkts un jums ir lieliska iespēja būt nozares novatoriem un vieniem no pirmajiem ieviest šo unikālo tehnoloģiju savās sistēmās.

Kā darbojas ACTO Enterprise Identity?

  • Lai pieslēgtos nepieciešamajai sistēmai, lietotājam atkarībā no piekļuves tiesībām un datu aizsardzības līmeņa ir sekojošas iespējas:

1. izmantot tradicionālo pieslēgšanās metodi – lietotāja vārdu un paroli;

2. izmantot tradicionālo metodi kombinējot to ar ACTO Enterprise Identity – papildus lietotāja vārdam un parolei ar viedtālruni skenēt sistēmas piedāvāto QR kodu;

3. izmantot tikai ACTO Enterprise Identity – ar viedtālruņa palīdzību skenējot sistēmas piedāvāto QR kodu tādejādi pilnībā izslēdzot autentifikācijas datu ievades nepieciešamību.

  • Viedtālrunī esošā ACTO Enterprise Identity aplikācija savienojas ar sistēmu, kas izmanto Active Directory  lietotāju datu pārvaldībai, un apstiprina lietotāja identitāti.

Kā integrēt ACTO Enterprise Identity un cik tas maksā?

Lai uzzinātu vairāk par risinājumu, integrācijas iespējām un izmaksām, aicinām sazināties ar DPA speciālistiem, rakstot uz e-pastu dpa@dpa.lv vai zvanot uz 67509900.

Citi ACTO produkti.

 

Paldies, tavs pieteikums nosūtīts!
Visiem, kuri domā, ko varētu darīt, lai efektivizētu savu ikdienas darbu, iesakām apmeklēt DPA organizētās meistarklases efektīvam ikdienas darbam.